contact

algemene contactgegevens

beeldsmederij DE MAAN
Minderbroedersgang 3,  2800 Mechelen 
+32 (0)15 200 200 
contact@DEMAAN.be

bereikbaarheid en parkeermogelijkheden

voor alle info omtrent je bestelling

UiT in Mechelen 
Hallestraat 3-4-5, 2800 Mechelen 
+32 (0)70 222 800 
uit@mechelen.be


contacteer een maanmedewerker

Stef De Paepe  - stef@DEMAAN.be - Artistiek leider en algemeen directeur 
Vicky Vermoezen - vicky@DEMAAN.be - Zakelijk leider 
Sien Smits  - sien@DEMAAN.be - Dagelijkse coördinatie en communicatie
Paul Contryn  - paul@DEMAAN.be - Figurenmaker en scenograaf 


Stef De Paepe - stef@DEMAAN.be - Receptieve programmatie 
Claudia De Groof  - claudia@DEMAAN.be - Ondersteuning administratie en boekhouding 


Dominique Defossez  - Theatertechnicus - +32 (0)485 65 80 48 
Stéphane Vloebergh  - Theatertechnicus - +32 (0)497 57 81 40 


Spreiding

Voor de spreiding van onze voorstellingen bundelen we de krachten met Thassos. Neem contact op met Ruth Bresseleers voor meer informatie i.v.m. uitkoopsommen en boekingen.

Ruth Bresseleers ruth@thassos.be - 03 270 99 65


rekeninginformatie

TRIODOS
IBAN - BE77 5230 8069 1042
BIC - TRIOBEBB


ondernemingsnummer

0406.580.844