contact

algemene contactgegevens

DE MAAN
Minderbroedersgang 3,  2800 Mechelen 
+32 (0)15 200 200 
contact@DEMAAN.be

Telefonisch bereikbaar:
Maandag: 14u - 17u
Dinsdag/Woendag/Donderdag: 11u - 17u
Vrijdag: 10u - 13u

Omdat we vaak telewerken, zijn we niet altijd telefonisch bereikbaar op DE MAAN. Stuur ons daarom een mailtje en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

 

bereikbaarheid en parkeermogelijkheden

voor alle info omtrent je ticketbestelling

UiT in Mechelen 
Vleeshouwersstraat 6, 2800 Mechelen 
+32 (0) 15 29 76 53 

uit@mechelen.be


contacteer een maanmedewerker

Femke Stallaert, Gorges Ocloo & Greet Jacobs - artistiek@DEMAAN.be - Artistieke sturing 
Vicky Vermoezen - vicky@DEMAAN.be - Algemeen coördinator
Paul Contryn  - paul@DEMAAN.be - Figurenmaker & scenograaf 
Sien Smits  - sien@DEMAAN.be - Communicatie & publiekswerking
Vanessa Massant - vanessa@DEMAAN.be - Communicatie & publiekswerking
Marijke De Moor - marijke@DEMAAN.be - Planning & productie 
Renske Witteveen - renske@DEMAAN.be - Boekhouding


Dominique Defossez  - Theatertechnicus - +32 (0)485 65 80 48 
Stéphane Vloebergh  - Theatertechnicus - +32 (0)497 57 81 40 


Spreiding

Voor de spreiding van onze voorstellingen bundelen we de krachten met Thassos. Neem contact op met Ruth Bresseleers voor meer informatie i.v.m. uitkoopsommen en boekingen.

Ruth Bresseleers ruth@thassos.be - 03 270 99 65


rekeninginformatie

TRIODOS
IBAN - BE77 5230 8069 1042
BIC - TRIOBEBB


BTW nummer

Beeldsmederij DE MAAN vzw
BE 0406.580.844